Doświadczenie

Z wykształcenia chemik (ukończona Biotechnologia na Wydziale Chemicznym Politechniki Wrocławskiej), jednak szeroko pojętą informatyką interesuję się od bardzo dawna. Tworzeniem, modyfikacją i serwisowaniem strony internetowych zajmuję się zawodowo od roku 2011, mam też za sobą coraz większe doświadczenie w tworzeniu drobnych narzędzi, jak i większych systemów informatycznych, przeważnie w technologiach webowych.

Nie tylko piszę różnego rodzaju programy ale też publikuję i wspieram redakcję stron internetowych – wizytówek biznesowych przedsiębiorstw, między innymi:
http://voicementors.pl/ – https://alexanna.ch/ – http://mastertent.pl/ – http://festiwalgwiazdozbiory.pl/
Dużą część stron i wizytówek tworzę we współpracy z firmą I.N. Group Dawid Tomczyk, dzięki czemu strony uzyskują zarówno najwyższej jakości opiekę marketingową, jak i profesjonalne wsparcie IT.

Dzięki współpracy z firmą Muscleffect Kamila Czech zdobyłem podstawowe doświadczenie w instalacji i serwisowaniu sklepów internetowych OpenCart oraz Magento. Moje umiejętności obejmują dobór, instalację i korekty szablonów oraz wtyczek, diagnozę problemów z serwerem i bazą danych, czy też instalację płatności Tpay bądź PayPal.

Ponadto, w ostatnich latach byłem zatrudniony w firmach http://www.vm.pl/ oraz http://networkoptimum.com/, gdzie brałem udział w dużych projektach takich jak: Egzamer, Diagnoza Macmillan, Magazyn Familia, Merkandi.


Leave a Reply

EnglishPoland