Rozwiązania ecommerce

Oferuję kompleksową instalację sklepów internetowych w systemie OpenCart, Magento, Prestashop.
Usługa obejmuje dobór szablonów w zależności od branży, instalację wielojęzyczną umożliwiającą prezentację tych samych towarów na większej ilości rynków, w ramach jednego zainstalowanego pakietu.

Witryna sklepu będzie utrzymywana na szybkich i niezawodnych serwerach w sprawdzonej firmie OVH, z wykorzystaniem PHP 7, dzięki czemu strony ładują się błyskawicznie a klient ma zapewnioną ciągłą obsługę. Oferuję instalację certyfikatu SSL dla połączenia, co zapewnia Waszym klientom bezpieczeństwo przesyłanych danych i zwiększa zaufanie do marki.

Aby zwiększyć zyski sklepu warto wprowadzić automatyczny system błyskawicznych płatności. Firma Tpay pozwala Państwu przyjmować pieniądze z wszystkich największych banków w Polsce, a także przez system PayPal, z użyciem kart płatniczych, w systemie ratalnym, z użyciem płatności odroczonej, czy nawet przelewem tradycyjnym w banku lub na poczcie.
Zapraszam do zapoznania się także z opisem oferty Tpay.com

Jako certyfikowany partner firmy Tpay oferuję sprawną instalację sklepu wraz z systemem płatności, stałą opiekę nad sklepem, a także korzystne warunki współpracy z systemem płatności. W celu instalacji sklepu zapraszam do kontaktu.


EnglishPoland